Titles you rated
Quantum of SolaceRated ★ 2.0
AliensRated ★ 3.5
[REC]Rated ★ 3.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 2.5
Straight Outta ComptonRated ★ 2.5
In the Heart of the SeaRated ★ 3.0
Han Gong-juRated ★ 3.5
The Brand New TestamentRated ★ 3.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.0
The Boy and the BeastRated ★ 3.0
MinionsRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.0
CarolRated ★ 2.5
Captain America: Civil WarRated ★ 2.5
The WailingRated ★ 3.0
Gods of EgyptRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 3.5
The InternRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 2.0