Titles you rated
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.5
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
OseamRated ★ 4.0
Heart is...Rated ★ 4.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Step Up RevolutionRated ★ 4.0
Puss in BootsRated ★ 3.0
My Name Is KhanRated ★ 4.0
Venus TalkRated ★ 1.5
ThorRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 4.0