Movies
Ratings
600
KikaRated ★ 4.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.0
August RushRated ★ 2.5
Cast AwayRated ★ 4.0
BoyhoodRated ★ 4.5
Django UnchainedRated ★ 3.5
The ClassicRated ★ 3.5
As Good As It GetsRated ★ 3.5
The Kissing BoothRated ★ 1.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
Julie & JuliaRated ★ 3.0
Eyes Wide ShutRated ★ 4.0
Revolutionary RoadRated ★ 4.0
ZodiacRated ★ 3.5
Million Dollar BabyRated ★ 4.5
The Royal TenenbaumsRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 4.5
The Irishman: In ConversationRated ★ 3.0