Series
Ratings
33
Birth of a BeautyRated ★ 4.0- My Lady Boss, My HeroRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 3.0
General Hospital 2Rated ★ 3.5
Ohlala CoupleRated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 3.0
HeartstringsRated ★ 3.5
All My Love For YouRated ★ 3.5
Queen of HousewivesRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Bridal MaskRated ★ 3.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 3.0- Magic Kid MasuriRated ★ 3.5
You're BeautifulRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
School 2013Rated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5