Titles you rated
 Wolf ChildrenRated ★ 4.5 Wolf ChildrenRated ★ 4.5
 Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0 Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
 MelancholiaRated ★ 4.5 MelancholiaRated ★ 4.5
 The Turin HorseRated ★ 5.0 The Turin HorseRated ★ 5.0
 Cinema ParadisoRated ★ 4.0 Cinema ParadisoRated ★ 4.0
 GravityRated ★ 4.0 GravityRated ★ 4.0
 SuperstarRated ★ 4.5 SuperstarRated ★ 4.5
 The MasterRated ★ 4.0 The MasterRated ★ 4.0
 A Late QuartetRated ★ 4.5 A Late QuartetRated ★ 4.5
 New WorldRated ★ 4.0 New WorldRated ★ 4.0
 Django UnchainedRated ★ 4.0 Django UnchainedRated ★ 4.0
 LincolnRated ★ 4.0 LincolnRated ★ 4.0
 StokerRated ★ 4.0 StokerRated ★ 4.0
 The Last StandRated ★ 4.0 The Last StandRated ★ 4.0
 Cave of Forgotten DreamsRated ★ 4.5 Cave of Forgotten DreamsRated ★ 4.5
 The HuntRated ★ 4.0 The HuntRated ★ 4.0
 Life of PiRated ★ 4.0 Life of PiRated ★ 4.0
 The DescendantsRated ★ 4.0 The DescendantsRated ★ 4.0
 GyeongjuRated ★ 4.0 GyeongjuRated ★ 4.0
 Drug WarRated ★ 4.0 Drug WarRated ★ 4.0