Titles you rated
Perfect DaysRated ★ 4.0
ShopliftersRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.0
HuntRated ★ 3.5
Moonlit WinterRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
The MercilessRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 2.0
ParasiteRated ★ 5.0
MonsterRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.0