Movies
Ratings
352
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
CarolRated ★ 4.5
MoanaRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 2.5
The KingRated ★ 3.0
Wonderful NightmareRated ★ 2.5
TriangleRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 4.5
Toy StoryRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.5
InceptionRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5