Series
Ratings
32- Jungle Fish Season 2Rated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
LIFERated ★ 4.0
Rated GRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Man from the EquatorRated ★ 4.0
White ChristmasRated ★ 4.5