Movies
Ratings
95
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
CarsRated ★ 3.0
Lump of SugarRated ★ 4.0
Blades of BloodRated ★ 3.0
Shrek Forever AfterRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 3.5
Nanny McPheeRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
BoltRated ★ 3.5
Be With YouRated ★ 5.0
HopeRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
FluRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 5.0
Hoodwinked!Rated ★ 5.0- Highway StarRated ★ 4.5
Scandal MakersRated ★ 4.0
26 YearsRated ★ 2.5