Series
Ratings
16
Reply 1994Rated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
Fabulous BoysRated ★ 2.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 2.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
EXO Next DoorRated ★ 1.5
High KickRated ★ 4.5