Titles you rated
Legally BlondeRated ★ 4.0
Rules of DatingRated ★ 2.5
CarolRated ★ 4.5
Mood of the DayRated ★ 3.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.0
The HimalayasRated ★ 2.0
She's Out of My LeagueRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 4.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.5
The Life of David GaleRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0
Primal FearRated ★ 4.5
Pretty WomanRated ★ 4.5
The Classified FileRated ★ 3.5
Sex and the City 2Rated ★ 3.5
VeteranRated ★ 2.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 3.0
Rush HourRated ★ 4.0