Movies
Ratings
230
Jurassic WorldRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Short Term 12Rated ★ 5.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
On Golden PondRated ★ 5.0
TomboyRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.5
A Letter to MomoRated ★ 3.5
The Kids Are All RightRated ★ 3.5
A Walk Among the TombstonesRated ★ 3.0
The Spectacular NowRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 2.5
Sea FogRated ★ 0.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
ArahanRated ★ 2.0