Movies
Ratings
149
HairsprayRated ★ 4.0
Step Up RevolutionRated ★ 4.0
Moulin Rouge!Rated ★ 5.0
Love, RosieRated ★ 4.5
BoyhoodRated ★ 5.0
If I StayRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 3.0
Stormy NightRated ★ 5.0
The Way HomeRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 5.0
Kill Your DarlingsRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 2.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.5
One DayRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
We Bought a ZooRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0