Titles you rated
Woman of DignityRated ★ 4.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.0
Blue ExorcistRated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 5.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0