Movies
Ratings
479
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Under the SkinRated ★ 4.0
The Kid with a BikeRated ★ 4.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.5
The Zone of InterestRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 5.0
Long Day's Journey Into NightRated ★ 5.0
The SonRated ★ 5.0
Taste of Cherry Ta m e guilassRated ★ 4.5
Phantom ThreadRated ★ 4.5
ScarfaceRated ★ 4.5
The MasterRated ★ 4.5
There Will Be BloodRated ★ 5.0
Kim-GunRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 0.5
The Battleship IslandRated ★ 0.5
The First Slam DunkRated ★ 3.5
The IrishmanRated ★ 5.0