Movies
Ratings
555
Finding DoryRated ★ 4.5
Love, SimonRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 3.0
6/45Rated ★ 4.5- Someday or One DayRated ★ 4.5
SleepRated ★ 4.0
SmugglersRated ★ 4.0- Love ResetRated ★ 3.0
Handsome GuysRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
Because I Hate KoreaRated ★ 4.0
The FabelmansRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
MaggieRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Club ZeroRated ★ 3.0
20th Century GirlRated ★ 3.5
HopelessRated ★ 3.0