Titles you rated
Inside MenRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.5
Confidential AssignmentRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.0
UnbowedRated ★ 2.0
A MuseRated ★ 3.5
All About My WifeRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 4.5
TraffickersRated ★ 4.5
A Company ManRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 4.0
26 YearsRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.5
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 3.5