Movies
Ratings
24
Nameless GangsterRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 5.0
My Little BrideRated ★ 3.0
The Grand HeistRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.5
Architecture 101Rated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 5.0- WishRated ★ 4.5
TakenRated ★ 4.5
The Yellow SeaRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 2.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 2.5
Men in Black 3Rated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.5
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 3.0