Series
Ratings
109
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 2.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
On the Way to the AirportRated ★ 4.5
MomRated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 3.0
High KickRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
EntertainerRated ★ 4.0- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 4.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 4.5
All About My MomRated ★ 4.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 2.5
BigRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 3.0
One More Happy EndingRated ★ 4.5
Full HouseRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0