Titles you rated
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
PaddingtonRated ★ 3.5
ExitRated ★ 2.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.5
The SpiesRated ★ 3.0
Memoir of a MurdererRated ★ 2.5
OkjaRated ★ 2.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 2.5
A Silent VoiceRated ★ 3.5
SilmidoRated ★ 3.5
A Dirty CarnivalRated ★ 3.5
MasterRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Inseparable BrosRated ★ 3.0
Fists of LegendRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
What Happened to MondayRated ★ 1.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 2.0