Movies
Ratings
433
Your Name.Rated ★ 3.0
Chungking ExpressRated ★ 5.0
Hannah Montana: The MovieRated ★ 4.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.0
Ant-ManRated ★ 4.0
MinionsRated ★ 5.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 3.0
The RevenantRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 5.0
The Bourne LegacyRated ★ 3.0
HerRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 5.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 5.0
Shakespeare in LoveRated ★ 4.0