Titles you rated
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 2.5
White ChicksRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 5.0
WickedRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 5.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 2.5
The PrestigeRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.5
MementoRated ★ 4.0
TenetRated ★ 4.0
Despicable Me 3Rated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
Justice LeagueRated ★ 0.5
BumblebeeRated ★ 2.5
SearchingRated ★ 3.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 2.5
The VanishedRated ★ 1.5
RampantRated ★ 0.5