Series
Ratings
579
You and Everything ElseRated ★ 3.5
WaywardRated ★ 3.0
Too MuchRated ★ 4.0
The White Lotus Season 2Rated ★ 4.0
The White Lotus Season 1Rated ★ 1.5
AdolescenceRated ★ 4.5
Love on the Spectrum U.S. Season 3Rated ★ 4.5
Love on the Spectrum U.S. Season 2Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
The Ultimatum: Queer Love Season 1Rated ★ 3.0
Ted LassoRated ★ 2.0
Severance Season 1Rated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
The DecameronRated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 3.5
What Comes After LoveRated ★ 1.0
Pachinko Season 2Rated ★ 3.0
Shrinking Season 2Rated ★ 4.5
Shrinking Season 1Rated ★ 4.5
A Man on the InsideRated ★ 4.5