Movies
Ratings
120
Good NewsRated ★ 2.5
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 3.5
AftersunRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Christmas in AugustRated ★ 4.5
FlowingRated ★ 3.0
ThirstRated ★ 4.0
Woman Is the Future of ManRated ★ 2.5
Kaili BluesRated ★ 3.5
The Usual SuspectsRated ★ 3.0- NoiseRated ★ 2.5
Uncut GemsRated ★ 3.5
Still WalkingRated ★ 5.0
Goodbye, Dragon InnRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.0