Titles you rated
The Beauty InsideRated ★ 3.0
The RevenantRated ★ 2.5
PeninsulaRated ★ 2.5
La Belle ÉpoqueRated ★ 3.0
A Rainy Day in New YorkRated ★ 2.5
Ride Like a GirlRated ★ 2.5
JudyRated ★ 2.5
Good Will HuntingRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 3.0
Moonlit WinterRated ★ 3.5
1917Rated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 3.0
Jojo RabbitRated ★ 4.5
The Danish GirlRated ★ 3.5
The Theory of EverythingRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 2.5
Toy StoryRated ★ 3.0
StokerRated ★ 2.5
A Man and a WomanRated ★ 2.5
A Star Is BornRated ★ 3.5