Series
Ratings
100
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 2.5
Save MeRated ★ 3.5
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 2.5
BigRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
School 2013Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 3.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 2.0
PinocchioRated ★ 3.0- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 3.5
- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 3.5
High KickRated ★ 2.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5- 원피스 4기Rated ★ 2.5
- 원피스 5기Rated ★ 2.5
Mr. BeanRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
School 2017Rated ★ 1.5