Titles you rated
Marry My HusbandRated ★ 3.0
Dragon Ball GTRated ★ 5.0
Dragon Ball ZRated ★ 5.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 4.5
One PieceRated ★ 5.0
Work Later, Drink NowRated ★ 3.5
Work Later, Drink NowRated ★ 4.5- 데스노트Rated ★ 5.0
- 2 Days and 1 NightRated ★ 4.5
- Reckless ChallengeRated ★ 4.5
- 데스노트Rated ★ 5.0
Lucky LouieRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 3.5
Hell's ParadiseRated ★ 3.5
Big Bet Season 2Rated ★ 3.5
Big Bet Season 1Rated ★ 4.5