Movies
Ratings
313
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 4.0
Public EnemiesRated ★ 3.0
The FighterRated ★ 4.0
Die Hard 2Rated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 3.5
The Blind SideRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
Ocean's TwelveRated ★ 4.5
HulkRated ★ 4.0
Charlie's AngelsRated ★ 3.0
Fly Away HomeRated ★ 3.5
Lust, CautionRated ★ 2.5
GhostbustersRated ★ 3.5
ThirstRated ★ 3.0
MapadoRated ★ 2.0
My PaparottiRated ★ 3.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 2.5
My Tutor FriendRated ★ 1.0