Movies
Ratings
105
Cold EyesRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
Star TrekRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0
JumperRated ★ 5.0
The ClientRated ★ 4.0
Knight and DayRated ★ 4.0
FriendRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 5.0
ThorRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
Fast & Furious 6Rated ★ 5.0
Ninja AssassinRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0