Movies
Ratings
149
Take This WaltzRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 3.0
A Lot Like LoveRated ★ 5.0
Heart is...Rated ★ 3.0
Sleepless in SeattleRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 5.0
Wicker ParkRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Between Calmness and PassionRated ★ 3.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.0
GravityRated ★ 3.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.0
Leap YearRated ★ 4.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 2.0
2 Days in ParisRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
The Butterfly Effect 3: RevelationsRated ★ 5.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
Dancing QueenRated ★ 2.0
The Hot ChickRated ★ 3.0