Series
Ratings
148
New Journey to the West Season 7Rated ★ 3.5
New Journey to the West Season 6Rated ★ 4.0- Toy Soldiers 2Rated ★ 3.0
Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 3.0
The Return of SupermanRated ★ 3.0
The Last EmpressRated ★ 2.5
The HeirsRated ★ 3.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
New Journey to the West Season 5Rated ★ 4.5
New Journey to the West Season 4Rated ★ 4.5
Dad! Where Are We Going? Season 2Rated ★ 4.0- Toy SoldiersRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
While You Were SleepingRated ★ 3.0
Prison PlaybookRated ★ 5.0
Dad! Where Are We Going? Season 1Rated ★ 4.5
New Journey to the West Season 3Rated ★ 5.0
New Journey to the West Season 2Rated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0- New Journey to the West Season 1Rated ★ 5.0