Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
BugoniaRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 3.5
TogetherRated ★ 3.5
Memories of MatsukoRated ★ 3.0
Cast AwayRated ★ 4.5
Swallowtail ButterflyRated ★ 3.5
ConstantineRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5- NoiseRated ★ 1.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
SinnersRated ★ 3.0
QueerRated ★ 1.5
Bring Her BackRated ★ 2.5
The Phoenician SchemeRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 5.0
Still WalkingRated ★ 3.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.5