Titles you rated
Poker FaceRated ★ 4.5
Emily in ParisRated ★ 3.5
Midnight Horror StoryRated ★ 4.0
QuizRated ★ 4.0- Review Notebook of My Embarrassing DaysRated ★ 3.5
Russian DollRated ★ 4.0
BOFURI: I Don’t Want to Get Hurt, so I’ll Max Out My Defense.Rated ★ 3.0
Love O2ORated ★ 3.0
And Then There Were NoneRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 4.5
Born to be a FlowerRated ★ 3.0
DAKAICHI -I'm being harassed by the sexiest man of the year-Rated ★ 2.5
Big Little LiesRated ★ 5.0- Will This Love Is a Checkmate?Rated ★ 2.0
TamiouRated ★ 3.5
Lost in AustenRated ★ 2.0
My Long Awaited Love StoryRated ★ 2.5
BORDERRated ★ 4.0
Around 30 ChanRated ★ 1.5
Your Home is My BusinessRated ★ 3.5