Series
Ratings
24
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0
Crash Landing on YouRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 3.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 3.5
SignalRated ★ 3.5
Some Day or One DayRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Wednesday Season 2Rated ★ 4.5
Inventing AnnaRated ★ 5.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 5.0
Queen of TearsRated ★ 4.0