Movies
Ratings
272
Wonder WomanRated ★ 2.5
The MummyRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 3.5
The World of KanakoRated ★ 3.5
TekkonkinkreetRated ★ 3.0
Straight Outta ComptonRated ★ 4.5
25th HourRated ★ 4.0
CarsRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 5.0
9Rated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 5.0
Captain FantasticRated ★ 4.0
The Polar ExpressRated ★ 3.0
A Christmas CarolRated ★ 2.5
Swallowtail ButterflyRated ★ 5.0
Like Someone in LoveRated ★ 4.0
WatchmenRated ★ 3.5
A Bride for Rip Van WinkleRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0