Titles you rated
Good DoctorRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
Queen of Mystery Season 2Rated ★ 5.0
Partners for JusticeRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Graceful FamilyRated ★ 2.5
Queen of MysteryRated ★ 5.0
Be PositiveRated ★ 4.0
Witch's CourtRated ★ 3.0
Partners for JusticeRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
The Third CharmRated ★ 3.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 5.0
My Secret TerriusRated ★ 1.5
Secret LoveRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Hur JunRated ★ 3.0
The Light in Your EyesRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5