Titles you rated
The ManipulatedRated ★ 5.0- The Great Escape Season 5Rated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Running ManRated ★ 3.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 5.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 4.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 5.0