Movies
Ratings
338
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
Red Cliff Part IIRated ★ 3.0
The Legend of the SwordsmanRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 4.0
The World's Fastest IndianRated ★ 3.0
Die Hard 2Rated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Ben-HurRated ★ 4.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.0
October SkyRated ★ 4.0
Murder in the FirstRated ★ 4.0
Modern TimesRated ★ 3.0
Back to the Future Part IIRated ★ 3.0
Rain ManRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 3.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 4.0