Titles you rated
XO, Kitty Season 1Rated ★ 3.0
Never Have I EverRated ★ 3.5
Never Have I EverRated ★ 4.0
Never Have I EverRated ★ 3.5
Never Have I Ever Season 4Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
EuphoriaRated ★ 4.5
AnnaRated ★ 4.0
EliteRated ★ 3.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Some Day or One DayRated ★ 2.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Emily in ParisRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5