Series
Ratings
150
EndeavourRated ★ 3.5
The GreatRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 3.5
The Handmaid's TaleRated ★ 3.5
The World of the MarriedRated ★ 3.5- KBS 글로벌 대기획 요리인류Rated ★ 4.0
Something Happened in BaliRated ★ 3.5- FeelingsRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 3.5- Eyes of DawnRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 3.5
Prison Break Season 2Rated ★ 3.5- Family's HonorRated ★ 3.0
24Rated ★ 4.0- Men of the Bath HouseRated ★ 3.5
- Three Guys and Three GirlsRated ★ 4.0
Designated SurvivorRated ★ 3.5
Designated Survivor season 2Rated ★ 3.5- 魔王Rated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 3.0