Movies
Ratings
61
RoboCopRated ★ 5.0
28 Days LaterRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 5.0
JumperRated ★ 5.0
Independence DayRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Lion King 1½Rated ★ 5.0
BladeRated ★ 3.0
GravityRated ★ 4.0
VolcanoRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 2.0
Toy StoryRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 5.0