Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 4.5
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
The Guernsey Literary and Potato Peel Pie SocietyRated ★ 4.0
The Color of PomegranatesRated ★ 3.5
KOKUHORated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 5.0
FrankensteinRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Grave of the FirefliesRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
NonnasRated ★ 3.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
A Complete UnknownRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.0