Series
Ratings
295
The Art of SarahRated ★ 3.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
The Price of ConfessionRated ★ 2.5
Genie, Make a WishRated ★ 2.5
Queen MantisRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Big Bet Season 2Rated ★ 2.5
Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
The Bear Season 4Rated ★ 3.5
The Resident Season 5Rated ★ 3.0