Titles you rated
Doggy PooRated ★ 5.0
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 3.5
LifeRated ★ 3.5
The Blind SideRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
Still AliceRated ★ 4.0
Innocent WitnessRated ★ 3.5
PassengersRated ★ 3.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
The Classified FileRated ★ 3.5
Captain PhillipsRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 4.0
The MercilessRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 3.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.0