Titles you rated
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Primal FearRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.0
Sleepless in SeattleRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
HulkRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Marrying the MafiaRated ★ 3.0
ArmageddonRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0