Titles you rated
Scandal MakersRated ★ 5.0
HairsprayRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 5.0
Man on the EdgeRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
MarathonRated ★ 5.0
MatildaRated ★ 5.0
The Blind SideRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
A Bug's LifeRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0