Titles you rated
A Dog's PurposeRated ★ 4.5
HitchRated ★ 3.5
Christmas in AugustRated ★ 2.5
The Social NetworkRated ★ 3.5
Gran TorinoRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 2.5
BurningRated ★ 2.5
One Cut of the DeadRated ★ 4.0
My punch drunk boxerRated ★ 1.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 3.0
2001: A Space OdysseyRated ★ 2.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 4.0
Eyes Wide ShutRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 3.5
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 3.0
Wrong TurnRated ★ 1.5
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
When I Turned NineRated ★ 3.5