Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 5.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 2.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 2.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 5.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
PonyoRated ★ 4.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0