Titles you rated
Million Dollar BabyRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Saving Private RyanRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 3.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.5
ItRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
The FounderRated ★ 4.5
OkjaRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 2.5
American MadeRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Jack Reacher: Never Go BackRated ★ 3.5
Jack ReacherRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIRated ★ 2.5