Movies
Ratings
324
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 4.0
Into the StormRated ★ 4.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.0
ConfessionRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
The GiverRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 4.0
Modern TimesRated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.0
White House DownRated ★ 4.0
Blade IIRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 4.0